Interneto svetainės

UAB "Toresta"

UAB "Toresta" / 2014-12-16

UAB "Toresta" -  patikima, statybinių medžiagų prekybos ir statybos sektoriuje dirbanti įmonė. Atlikome svetainės dizaino karpymo ir kodavimo darbus, įdiegėme turinio valdymo sistemą, atlikome SEO optimizaciją bei pritaikėme svetainę išmaniesiems įrenginiams.

www.toresta.lt

UAB "Vyzijotulis" interneto svetainės sukūrimas

UAB "Vyzijotulis" / 2014-07-07

Kompanijai, kuri oficialiai atstovauja visame pasaulyje garsius Skandinavijos šalių židinių gamintojus Jøtul ir Scan, sukūrėme interneto svetainę su prekių katalogu.

www.zidinys.com

UAB "Tesuma"

UAB "Tesuma" / 2014-04-01

Kaune įsikūrusiai įmonei Tesuma sukurta interneto svetainė su prekių katalogu. UAB "Tesuma" prekiauja pakavimo medžiagomis, pakavimo įrankiais ir įrengimais.

www.tesuma.lt

Signa.lt

Signa.lt / 2014-02-06

UAB Levoriškis prekiniam ženklui Signa© pristatyti sukūrėme reprezentacinę interneto svetainę.

www.signa.lt

Augusta Vila

Augusta Vila / 2013-12-04

Išsiruošusiems poilsiui Palangoje, kviečiame apsilankyti mūsų sukurtoje reprezentacinėje interneto svetainėje augustavila.lt, kurioje galėsite išsirinkti jaukius 2-3 kambarių apartamentus.

www.augustavila.lt

UAB "Gildera" titulinis puslapis

UAB "Gildera" / 2013-11-27

Įmonei Gildera sukūrėme interneto svetainę apie įmonės teikiamas skydinių-karkasinių namų gamybos paslaugas.

www.gildera.lt

www.musukubilai.lt nauja interneto svetainė

UAB "Edjusta" / 2013-10-07

Įmonė Edjusta gamina ir parduoda lauko kubilus, pirtis, medines dušo kabinas ir kitus medienos gaminius. Kompanijos produkcijai pristatyti atnaujinome prieš tris metus sukurtą interneto svetainę.

www.musukubilai.lt

www.teriva.lt nauja interneto svetainė

UAB "Prefabeta" / 2013-04-12

UAB „Prefabeta“ yra oficialus ir vienintelis TERIVA perdangos gamintojas Lietuvoje. Šiai įmonei sukūrėme unikalaus dizaino interneto svetainę su prekių katalogu.

www.teriva.lt

UAB "Sovat"

UAB "Sovat" / 2013-04-04

Planuojate keisti namo stogą? O galbūt langus? O gal ir tą ir tą? Jei taip, tuomet kviečiame apsilankyti stogo dangų ir kitų statybinių medžiagų elektroninėje parduotuvėje, kurią sukūrėme įmonei SOVAT.

www.stataunama.lt

UAB "Didakta"

UAB "Didakta" / 2013-04-01

Leidyklai "Didakta", kuri orientuojasi į pedagoginės literatūros ledybą ir apima įvairių mokomųjų dalykų spektrą, atlikome elektroninės parduotuvės programavimo darbus.

www.didakta.lt


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/degnus/domains/designus.lt/public_html/templates/designus25/html/com_k2/templates/webdesign/category.php on line 153
Puslapis 1 iš 6